
Сонцезахисні окуляри Julbo SHIELD M з фотохромною лінзою Reactiv 1-3, захист 1-3
- В наявності
- Код: 1-J5447721
10 296 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SHIELD M GRAY/GREEN RVGC1-3MLRO
Julbo об'єднала свій технічний досвід на великих висотах із сучасним дизайном, щоб створити сонцезахисні окуляри Julbo Shield M з високим рівнем захисту та відмінними характеристиками. Знімні бокові щитки забезпечують бездоганний захист і комфорт. Сонцезахисні SHIELD, оснащені системою вентиляції Air Flow, стануть вашим союзником, коли ви почнете працювати старанніше на підйомі. Вони залишатимуться на місці завдяки вигнутим дужкам Grip Tech і неслизькій перемичці. А витончений дизайн додасть сміливості вашому наступному високогірному випробуванню.
Особливості
- Nose Grip – гнучка амортизуюча вставка на переніссі.
- Air Flow – вентиляційні отвори, вбудовані в раму, для полегшення циркуляції повітря і запобігання запотіванню.
- Cord attachment – дозволяє прикріпити шнур.
- Grip Tech temples – ексклюзивний м'який матеріал на дужках, який не прилягає до волосся, для ідеального захоплення і комфорту.
Характеристики
Технічні дані
- Лінза: Reactiv 1-3
- Пропускання світла (VLT): 10-46%
- Категорія захисту: 1-3
- Вага: 30 г
- Ширина об'єктива: 54 мм
- Довжина дужки: 120 мм
- База: 6
- Ширина носової частини: 17 мм
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою
- Колір оправи: Сірий
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 120 мм |
| Лінза | Reactiv 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 10 296 ₴




