
Сонцезахисні окуляри Julbo SHIELD M BLACK SP4FL ARG, захист кат. 4, вентиляція Air Flow
- В наявності
- Код: 1-J5441214
5 016 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SHIELD M BLACK SP4FL ARG
Julbo об'єднала свій технічний досвід на великих висотах з сучасним дизайном, щоб створити сонцезахисні окуляри Julbo Shield M з високим ступенем захисту та відмінними характеристиками. Знімні бокові щитки забезпечують ідеальний захист і комфорт.
Ключові характеристики
Сонцезахисні SHIELD, оснащені системою вентиляції Air Flow, стануть вашим союзником, коли ви будете набирати висоту. Вони залишаться на місці завдяки вигнутим дужкам Grip Tech та слайд-перемичці. А витончений дизайн додасть сміливості вашому наступному високогірному випробуванню.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Захист від сонця: категорія 4.
- VLT (пропускання видимого світла): 5%.
- Ширина лінзи: 54 мм.
- База: 6.
- Довжина дужок: 120 мм.
- Перемичка: 17 мм.
- Висота лінз: 43 мм.
- Вага: 30 г.
Додаткові особливості
- Носові накладки: Гнучка амортизуюча вставка на перемичці.
- Повітряний потік: вентиляція вбудована в раму для полегшення циркуляції повітря та запобігання запотіванню.
- Кріплення шнура: Дозволяє прикріпити шнур.
- Вигнуті дужки: ергономічний профіль для надійної посадки на голові.
- Grip Tech: ексклюзивний м'який комфортний матеріал дужок, який не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення та комфорт.
- Тканинні знімні щитки: м'які на дотик бокові щитки забезпечують максимальний комфорт і не викликають роздратування при контакті з шкірою.
- Постачається з регульованим шнуром. Довжина шнура може бути змінена за допомогою петлі.
- Total Cover: максимальний захист від сонячного світла в екстремальних умовах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 120 мм |
| Лінза | Spectron 4 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 5 016 ₴



