
Сонцезахисні окуляри Julbo OUTLINE BLACK TRANS/RED з вентиляцією та дзеркальними лінзами
- В наявності
- Код: 1-J5191123
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo OUTLINE BLACK TRANS/RED SP3CF
Окуляри Julbo OUTLINE SP3CF - сонцезахисні окуляри з системою точної підгонки та високоефективною вентиляцією. Ці високотехнологічні окуляри забезпечують винятковий комфорт під час занять спортом на природі. Форма окулярів гарантує максимальну циркуляцію повітря, що запобігає запотіванню під великими навантаженнями. Лінзи категорії Spectron3 виготовлені з міцного полікарбонату та мають дзеркальне покриття CF (Color Flash) для кращої фільтрації видимого світла.
Ключові характеристики
- Носові упори 3D Nose Fit з змінним положенням для зручної та надійної посадки.
- Регульовані дужки для сумісності з шоломом.
- Чіпке покриття, яке не викликає дискомфорту на шкірі та не чіпляється за волосся.
- Вигнутий профіль для широкого кута огляду та захисту очей з усіх сторін.
- Ефективна вентиляція для запобігання запотіванню.
Технічні дані
- Ширина лінз: 68 мм
- Висота лінз: 45 мм
- Відстань між лінзами: 17 мм
- Довжина дужок: 135 мм
- Вага: 26 г
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Spectron 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Чорний
- Ширина носової частини: 17 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 135 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 68 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 5 764 ₴


