
Горілка MSR PocketRocket 2.0, газова туристична, потужність 2400Вт, легка компактна
- В наявності
- Код: 1-09884
3 536 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горілка MSR PocketRocket Stove 2.0
PocketRocket альпіністська плита забезпечує повну функцію приготування в неймовірно ефективній формі. Ледь помітна в рюкзаку, вона вражає в умовах табору. Точний контроль полум'я досягається завдяки факелу на повільному вогні, а наш Вітровий Clip &trade, вітровий щит підвищує ефективність в свіжих умовах. Мініатюрність PocketRocket також є основою надійного аварійного комплекту для дому або походу.
Ключові характеристики
- Просте управління: Немає необхідності в обслуговуванні та герметизації.
- Висока тепловіддача
- Повний контроль полум'я: дружні до рук елементи управління дозволяють точно регулювати полум'я, від варіння на повільному вогні до кипіння.
Докладні технічні характеристики
- Вага: 0,086 кг
- Час кипіння 1л води: 3,5 хв
- Конструкція горілки: Горілка без шланга
- Максимальний витрата газу: 14 г/л
- Потужність: 2400Вт (8200 BTU)
- Потужність горілки (кВт): 2-2,99
- П'єзопідпал: Ні
- Розмір: 10x5x5 см
- Тип з'єднання: Різьбове
- Тип пального: Газ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0,086 кг |
| Час закипання 1л води | 3,5 хв |
| Конструкція пальника | Пальник без шланга |
| Максимальна витрата газу | 14 г/л |
| Потужність | 2400Вт (8200 BTU) |
| Потужність пальника (кВт) | 2-2,99 |
| Пьезопоподжиг | Немає |
| Розмір | 10x5x5 см |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 3 536 ₴

