
Накидка Pinguin Summit 3 Dural Green для 3-х осіб, вітростійка, водостійка 10000 мм
- В наявності
- Код: 1-PNG 116.3
12 504 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Summit 3 Dural Green
Намет Pinguin Summit 3 — надійне рішення для кемпінгу, призначене для найсуворіших погодних умов. З одним великим тамбуром, він надає ідеальний простір для зберігання речей і приготування їжі в разі негоди.
Ключові характеристики
- Стійка конструкція
- Один вхід
- Один великий тамбур
- Петлі для підвісу спорядження
- Пропаяні шви та дно намету
- Два вентиляційних клапани на тенті
- Закріплення тенту до стійок за допомогою спеціальних затискачів
- Кишеня для дрібних речей та підвісна поличка
- Замки YKK
- Штормові відтяжки для додаткової стійкості
- Компактний мішок для упаковки
- Вхід продубльований москитною сіткою
Технічні дані
- Кількість осіб: 3
- Кількість входів: 1
- Висота внутрішнього намету/тенту: 140 см
- Дуги: Dural 7075 T9, 3 прути, d 8 мм
- Тент: п/е покриття PU coated 4000 мм H2O, силіконізоване, UV захист
- Дно: Нейлон PU coated 10000 мм H2O
- Розмір в упаковці: 58*20 см
- Вага: 4,1 кг
Додаткові характеристики
- Вага: 4.1 кг
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 125 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 175 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Колір: Зелений
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 175 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 12 504 ₴

