
Складаний тактичний ніж SOG TAC AU Black, лезо Cryo D2, алюмінієва ручка, 204 мм
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 15-38-02-57
7 352 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG TAC AU Black/Частково зазубрений
SOG-TAC AU — це швидкозламний складаний ніж з текстурованою алюмінієвою ручкою та лезвием CRYO D2, який відкривається будь-якою рукою та залишається в відкритому стані з винятковою міцністю фіксації завдяки вдосконаленому замку AU-XR Lock від SOG. Це потужний інструмент для використання та резервного копіювання для військових, служб швидкого реагування та користувачів захисного носіння, які оцінять надійну систему безпеки подвійної дії.
Ключові характеристики
- Загальна довжина, мм: 204
- Довжина леза, мм: 87,1
- Країна виробник: Тайвань
- Країна походження: США
- Маса, г: 99,23
- Марка сталі/Матеріал леза: Cryo D2
- Матеріал накладки/рукояті: Текстурований анодований алюміній 6061-T6
- Механізм відкривання: AU-XR Lock
- Тип замка: AU-XR Подвійна система безпеки
Додаткові характеристики
- Вага: 99 г
- Довжина леза: 87 мм
- Довжина ножа: 204 мм
- Довжина рукоятки: 117 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: D2
- Матеріал рукоятки: Алюмій
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Тип: Складаний
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 99 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 204 мм |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 352 ₴






