
Сонцезахисні окуляри Julbo FURY S для дітей, червоні, UV 100% захист, модель 3CF
- В наявності
- Код: 1-J5501178
2 860 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY S ORANGE/NOIR 3CF FL BL
Окуляри Julbo FURY S3CF - це стильні окуляри, призначені для дітей. Елегантна модель відображає сучасні тенденції в дизайнерських окулярах, а уніфікована оправа робить Julbo Fury ідеальним вибором для дітей з круглими, квадратними та сердцевидними обличчями. Легкий пластик, з якого виготовлена рама, гарантує виняткову надійність і довговічність. Лінзи використовують технологію, яка поглинає 100% шкідливих ультрафіолетових променів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Матеріал рами: пластик
- Для кого: діти
- Лінза: Spectron 3
- Довжина дужки: 120 мм
- Категорія захисту: 3
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Смінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: червоний
- Ширина лінзи: 51 мм
- Ширина носової частини: 16 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 120 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Червона |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Ширина носової частини | 16 мм |
- Ціна: 2 860 ₴



