
FJALLRAVEN Черный Полотняный Пояс 120 см с Металлической Пряжкой 4 см
- Нет в наличии
- Код: 6-77029.550
2 184 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
FJALLRAVEN Canvas Belt
Полотняний пояс із металевою пряжкою FJALLRAVEN Canvas Belt підійде для туризму, повсякденного життя і всього, що знаходиться в проміжку. Має універсальну довжину 120 см та ширину 4 см, а також широку кольорову гаму, яка дозволить вибрати найкраще поєднання з одягом.
Ключові характеристики
- Полотняний ремінь, довжину якого легко відрегулювати під себе.
- Ширина 4 сантиметри.
- Металева пряжка та наконечник.
- Не містить нікелю.
Детальні технічні дані
- Довжина: 120 см
- Ширина: 4 см
- Колір: Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Вид | Пряжка |
| Для стропы шириной (мм) | 4 мм |
| Применение | Для ремней |
| Цвет | Черный |
| Материал | Текстиль |
| Покрытие | Матовое |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 2 184 ₴

