
Намет Big Agnes Copper Spur HV UL2
- В наявності
- Код: 2-021.0059
28 350 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.42 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 224 см |
| Ширина | 132 см |
| Основні | |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
- Ціна: 28 350 ₴


