
Палатка Sierra Designs Alpenglow 4 для кемпінгу, 4 місця, з захистом від сонця та комах.
- В наявності
- Код: 4-40156122
9 000 ₴
7 200 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Sierra Designs намет Alpenglow 4
Sierra Designs Alpenglow 4 – просторий сімейний намет для комфортного відпочинку в кемпінгу. Технологія Twilight Tech блокує до 98% сонячних променів, що дозволяє намету довше зберігати комфортну температуру вранці, а вам – не прокидатися з першими променями сонця. Загальна зона для сну та комфортний загальний тамбур вільно розмістять чотирьох осіб та необхідні речі. Вхід у зону для сну виконаний з протимоскітної сітки, яка забезпечує провітрювання внутрішнього приміщення та захищає від комах. Практичні кишені допоможуть зручно розмістити речі. А наявність зручного роз'єму для підключення подовжувача забезпечить електроенергією без необхідності прокладати шнур через двері намету. Таким чином гарантується герметичність намету в дощову погоду та захист від проникнення комах.
Ключові характеристики
- Просторий та місткий намет з одним тамбуром та одним входом
- Вільностояча конструкція каркасу виконана з трьох дуг
- Тент з матеріалу 75D Polyester Taffeta Twilight Tech затримує до 98% сонячного світла
- Внутрішня частина намету з сітчастого матеріалу для максимального провітрювання
- Міцні дуги з Fiberglass не підлягають корозії
- Комфортний тамбур для зберігання речей
- Зручний внутрішній простір з високою стелею
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- E-port дозволяє зручно протягнути електричний подовжувач у намет, не створюючи умов для протікання намету або проникнення комах
- Металеві кілочки
- Чохол для зберігання та транспортування намету
Детальні технічні дані
- Вага: 5.72 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 150 см
- Довжина: 274 см
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 3
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 4
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Ширина: 249 см
- Матеріал дна: No-See-Um Mesh
- Матеріал тенту: 75D Polyester Taffeta Twilight Tech
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 5.72 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 274 см |
| Ширина | 249 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 3 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | No-See-Um Mesh |
| Матеріал тенту | 75D Polyester Taffeta Twilight Tech |
- Ціна: 7 200 ₴










