-30%

Палатка Sierra Designs Meteor Lite 3 для кемпінгу, 2 входи, 1630 г, з Stargazing Fly
- В наявності
- Код: 4-40155520
24 300 ₴
17 010 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка Sierra Designs Meteor Lite 3 блакитно-жовта
Sierra Designs Meteor Lite 3 – легка тримісна палатка з величезним внутрішнім простором та мінімальною вагою. Проста у використанні, зручна та практична палатка в комплекті важить всього 1630 г. Два окремі входи та два великі тамбури вільно вмістять усі необхідні речі. Завдяки функції Stargazing Fly у спекотні ясні ночі сітчаста стеля та стіни внутрішнього тенту дозволять насолоджуватись краєвидами зоряного неба прямо з палатки, а також забезпечать відмінну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Повністю самостійна конструкція
- Відкриваючийся тент Stargazing Fly
- Збільшений внутрішній простір
- Два D-образних входи та два містких тамбура
- Вентиляційне вікно в тенті
- Конструкція каркаса з двох дуг
- Дуги DAC Featherlight NSL Aluminum з особливого унікального сплаву
- Попередньо вигнута конструкція збільшує внутрішню площу для голови та ніг
- Компактний чохол для зберігання та транспортування
Технічні дані
- Вага: 2.2 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 107 см
- Довжина: 213 см
- Ширина: 178 см
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
- Матеріал дна: 30D Nylon Ripstop
- Матеріал тенту: 20D Nylon Ripstop
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 107 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 178 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop |
- Ціна: 17 010 ₴








