-20%

Палатка Sierra Designs Meteor 3 для кемпінгу, 3 місця, 2.44 кг, подвійні входи, водостійкість 1200 мм
- В наявності
- Код: 4-40155022
15 750 ₴
12 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка Sierra Designs Meteor 3 олива-пустеля
Sierra Designs Meteor 3 – комфортна тримісна палатка з величезним внутрішнім простором та мінімальною вагою. Дуже зручна та практична, має приємну вагу в повній комплектації – 2.44 кг, два окремі входи та два великих тамбура, які вільно вмістять всі необхідні речі. Конструкція тенту Stargazing Fly дозволить насолоджуватися видами зоряного неба прямо з палатки, а також забезпечить відмінну вентиляцію навіть у найспекотніші ночі.
Ключові характеристики
- Стійка конструкція
- Відкриваючийся тент Stargazing Fly
- Збільшене внутрішнє простір
- Два D-образних входи та два містких тамбура
- Запаяні шви дна та тенту
- Вентиляційне вікно в тенті
- Конструкція каркасу з двох дуг і однієї додаткової
- Дуги DAC Pressfit з унікального сплаву для легкості та міцності
- Колірна маркування дуг та кріплень для швидкої установки
- Секції дуг зменшеного розміру для більш компактної упаковки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний компресійний чохол для палатки
Технічні дані
- Вага: 2.44 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 107 см
- Довжина: 213 см
- Ширина: 178 см
- Матеріал дна: 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm
- Матеріал тенту: 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.44 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 107 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 178 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
- Ціна: 12 600 ₴








