
Палатка Sierra Designs Meteor 3000 2 для кемпінгу, 2 місця, 2 кг, зелена
- Немає в наявності
- Код: 4-I46154920-GRN
14 400 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs намет Meteor 3000 2 зелений
Sierra Designs Meteor 3000 2 – комфортний, просторий і легкий двомісний намет з великим внутрішнім простором і мінімальною вагою. Оновлена версія виконана з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень. Зручний і практичний намет у повній комплектації важить всього 2 кг.
Ключові характеристики
- Два окремих входи та два великі тамбури вільно вмістять всі необхідні речі.
- Конструкція тенту Stargazing Fly дозволяє насолоджуватися видами зоряного неба прямо з намету, а також забезпечує відмінну вентиляцію навіть у найбільш спекотні ночі.
- Фірмова фурнітура, продумана до дрібниць, розроблена для зручності встановлення, підгонки та складання намету.
Докладні технічні дані
- Вага: 2.08 кг
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 104 см
- Довжина: 213 см
- Ширина: 130 см
- Матеріал дна: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
- Матеріал тенту: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
- Дуги: Алюмій
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.08 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 130 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
- Ціна: 14 400 ₴







