
Палатка Sierra Designs High Route 3000 1 Green - Ультралегка 880 г, 1 місцева, 3-сезонна
- Немає в наявності
- Код: 4-I40156821-GRN
15 120 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs намет High Route 3000 1 зелений
Sierra Designs High Route 3000 1 – ультралегкий та компактний одномісний намет для трисезонного хайкінгу. Найлегший намет Sierra Designs в повній комплектації важить всього 880 г і в упакованому вигляді займає місце трохи більше літрової пляшки. Виконаний з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень.
Ключові характеристики
- Легкий – вага 0.88 кг
- Низькопрофільний дизайн для зменшення ваги та об’єму
- Один J-образний вхід і один тамбур
- Додаткова дверцята для зберігання спорядження
- Два внутрішні кармани для організації дрібного спорядження
- Зручний чохол для швидкої упаковки
Докладні технічні дані
- Вага: 0.8 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 102 см
- Довжина: 221 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всі сезони
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
- Ширина: 70 см
- Матеріал дна: 30D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
- Матеріал тенту: 20D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 221 см |
| Ширина | 70 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
- Ціна: 15 120 ₴










