
Брелок-замок Munkees 3605 Combi Lock 2 з тризначним кодом, салатовий
- В наявності
- Код: 4-3605-LM
364 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 3605 брелок-замок Combi Lock 2 лайм
Munkees 3605 Combi Lock 2 – кодовий замок, що використовується для захисту вмісту валіз, дорожніх сумок, рюкзаків тощо. Забезпечує блокування застібки та запобігає доступу до речей, щоб уникнути їх викрадення.
Ключові характеристики
- Налаштовуваний тризначний код
- Підходить для більшості замкових блискавок
- Сталева дужка
- Яскраві кольори корпусу – салатовий та оранжевий
Докладні технічні дані
- Вага: 36 г
- Матеріал: Нержавіюча сталь / Пластик
- Розміри: 61 х 29 х 14 мм
| Монитор | |
|---|---|
| OSD-меню | Ні |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 14 мм |
| Контроль розряду | Ні |
| Ширина | 29 мм |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Провід сполучний | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Ні |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Основні атрибути | |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірність монітора | салатовий |
- Ціна: 364 ₴

