
Палатка Kelty Discovery Trail 1, ультралегка, кемпінгова, хаки, 3 сезони.
- Немає в наявності
- Код: 4-40835422-DL
6 300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Discovery Trail 1 кислий зелений
Kelty Discovery Trail 1 – ультралегка одномісна намет для короткочасних ночівель. Самостійна конструкція з купольним дахом є достатньою для комфортного розміщення однієї людини. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкого встановлення та складання намету в найрізноманітніших погодних умовах або в темряві. Проста та зручна конструкція робить намет незамінним супутником у пригодах на природі протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Технологія Kelty Quick-Corner – швидке і просте встановлення/складання в будь-яких умовах
- Один D-подібний вхід і один тамбур
- Водонепроникні тент і дно
- Конструкція каркаса з двох дуг
- Колірна маркування дуг і кріплень для швидкого встановлення
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Попередньо закріплені натяжки для стійкості у вітряну погоду
- Чохол для транспортування циліндричної форми
Докладні технічні дані
- Вага: 1.74 кг
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 102 см
- Довжина: 221 см
- Ширина: 129 см
- Матеріал дна: 68D Polyester 1200 mm
- Матеріал тенту: 68D Polyester 1200 mm
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.74 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 221 см |
| Ширина | 129 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
- Ціна: 6 300 ₴








