-20%

Спальний мішок Kelty Cosmic 40 Regular, 3-сезонний, пух 550, водовідштовхуючий, для зросту до 183 см.
- В наявності
- Код: 4-35414821-RR
6 975 ₴
5 580 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальник Cosmic 40 Regular
Kelty Cosmic 40 Regular – універсальний спальний мішок стандартного розміру, що підходить для використання протягом трьох сезонів. Легкий і теплий пух 550 з водовідштовхувальним просоченням допомагає спальнику залишатися сухим за вологих погодних умов. Не містить небезпечних для навколишнього середовища та здоров’я перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 40° F / 4° C
- Температура комфорту: 48° F / 9° C
- Підходить для людей з ростом до 183 см
- Виготовлений з гладкої та м’якої зовнішньої тканини 20D 400T Nylon
- Приємна до тіла підкладка 50D 300T Polyester
- Пух 550 з водовідштовхувальним просоченням C0 DWR
- Не містить перфторорганічні сполуки PFC
- Стегнене конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
- Додаткова площа для ступнів забезпечує їх природне положення під час сну
- Двостороння застібка-міолнія
- Стрічка проти заклинювання молнії вздовж усієї застібки
- Чохол для транспортування в комплекті
Детальні технічні дані
- Вага: 0.88 кг
- Вага наповнювача: 0.29 кг
- Зовнішній матеріал: 20D 400T Nylon
- Внутрішній матеріал: 50D 300T Polyester
- Внутрішня довжина спальника: 183 см
- Наповнювач: 550FP пух качки
- Розмір у складеному вигляді: 18 x 28 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -9 °C екстремум / 4 °C межа / 9 °C комфорт
- Тип спальника: Кокон
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.88 кг |
| Вага наповнювача | 0.29 кг |
| Зовнішній матеріал | 20D 400T Nylon |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Polyester |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 18 x 28 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -9 °C extreme / 4 °C limit / 9 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 5 580 ₴





