
Sierra Designs Nitro Quilt 800F 20 Regular - трисезонний спальний мішок з пухом DriDown, 700 г
- В наявності
- Код: 4-80710519R
11 700 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs спальник Nitro Quilt 800F 20 Regular
Sierra Designs Nitro Quilt 800F 20 Regular – трисезонний спальний мішок з частковим ковдрою. Унікальна конструкція для теплих та затишних ночівель. Інтегрована капюшон і спеціальні кишені для рук допоможуть загорнутися як у кокон, при цьому забезпечать свободу рухів всередині. У більш теплі ночі збільшений розмір дозволяє накриватися як звичайною ковдрою. Качиний пух 800FP DriDown™ має підвищені водозахисні характеристики та допомагає спальному мішку швидко сохнути, навіть при холодній та вологій погоді. Обробка не містить перфторорганічні сполуки PFC у складі брудо- та водовідштовхувальних матеріалів.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 17° F / -9° C
- Температура комфорту: 28° F / -2° C
- Підходить чоловікам зростом до 190 см
- Наповнювач – пух 800FP DriDown™
- Не містить перфторорганічні сполуки PFC у складі водовідштовхувальної обробки
- Унікальна форма спального мішка поєднує два типи – кокон і ковдру
- Спеціальні кишені для рук дозволяють укутатися в кокон, з достатньо вільним простором всередині
- Одинковий рівень утеплювача по всьому спальному мішку
- Стегнена конструкція гарантує тепло, запобігаючи збиванню пуху
- Інтегрований прихований капюшон
- Чохол для транспортування
Докладні технічні дані
- Вага: 700 г
- Вага наповнювача: 420 г
- Зовнішній матеріал: 15D Nylon Ripstop
- Внутрішній матеріал: 15D Nylon Ripstop
- Внутрішня довжина спального мішка: 190 см
- Наповнювач: 800 Fill Power DriDown
- Розмір в упакованому вигляді: 33 x 18 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -6 °C limit / 0 °C comfort
- Тип спального мішка: Квілт
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Вага наповнювача | 420 г |
| Зовнішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Внутрішній матеріал | 15D Nylon Ripstop |
| Внутрішня довжина спальника | 190 см |
| Наповнювач | 800 Fill Power DriDown |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 x 18 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit / 0 °C comfort |
| Тип спальника | Квілт |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 11 700 ₴









