
Спальник Sierra Designs Pika Youth 40 для дітей, 3-сезонний, синтетичний утеплювач, прямокутний
- Немає в наявності
- Код: 4-77618722
2 520 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs спальник Pika Youth 40
Sierra Designs Pika Youth 40 – дитячий спальний мішок для відпочинку в кемпінгу в теплу пору року. Підходить для дітей та підлітків зростом до 152 см. Свободний спальник прямокутної форми дозволяє легко змінювати положення зі спини на бік або на живіт. Модель з синтетичним утеплювачем SierraLoft Synthetic і водовідштовхувальним просоченням забезпечує високий рівень тепла навіть у вологому стані.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 40 F / 4° C
- Синтетичний наповнювач SierraLoft Synthetic – зігріває навіть у вологому стані
- Не містить перфторорганічні сполуки PFC у складі водовідштовхувального просочення
- Прямокутна форма спальника
- Двостороння застібка-молнія з захистом від заїдання
- Регульований капюшон запобігає втраті тепла
- Внутрішній кишеня для телефону або налобного ліхтаря
- Ремені з пряжками для швидкого, компактного зручного складання
- Чохол для зберігання та транспортування
Детальні технічні дані
- Вага наповнювача: 0.9 кг
- Зовнішній матеріал: 68D Polyester
- Внутрішній матеріал: 68D Polyester Pongee
- Внутрішня довжина спальника: 152 см
- Розмір в упакованому вигляді: 23 x 36 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: +4 °C limit
- Тип спальника: Прямокутний
- Упаковка: Простой чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага наповнювача | 0.9 кг |
| Зовнішній матеріал | 68D Polyester |
| Внутрішній матеріал | 68D Polyester Pongee |
| Внутрішня довжина спальника | 152 см |
| Наповнювач | SierraLoft Synthetic |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 x 36 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Прямокутний |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 2 520 ₴







