-30%

Спальник Slumberjack Boundary 40 Regular для чоловіків, 3-сезонний, +4°C, легкий утеплювач
- В наявності
- Код: 4-51726221RR
3 520 ₴
2 464 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Slumberjack спальний мішок Boundary 40 Regular
Slumberjack Boundary 40 Regular – універсальний трисезонний спальний мішок стандартного розміру для чоловіків. Легкий утеплювач Slumberloft разом із приємною до тіла та міцною тканиною всередині та зовні забезпечують теплі ночівлі. Широкий спальний мішок і вільний простір для ніг створюють максимальний комфорт під час сну.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Температура граничного комфорту: 40° F / +4° C
- Підходить для чоловіків з зростом до 183 см
- Легкий утеплювач Slumberloft
- Регульований капюшон
- Конструкція капюшона дозволяє скласти його плоско або використовувати контурний капюшон
- Стегана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
- Додаткове місце для ступнів забезпечує їх природне положення під час сну
- Двостороння застібка-блискавка
- Канал для відведення повітря вздовж блискавки не допускає проникнення холодного повітря та запобігає втраті тепла
- Стрічка проти заїдання блискавки вздовж усієї застібки
- Чохол для транспортування в комплекті
Додаткові характеристики
- Вага: 1.4 кг
- Зовнішній матеріал: 190T Polyester
- Внутрішній матеріал: Polyester taffeta
- Внутрішня довжина спального мішка: 208 см
- Наповнювач: Slumberloft
- Розмір в упакованому вигляді: 24 х 46 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: +4 °C limit
- Тип спального мішка: Кокон
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1.4 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester |
| Внутрішній матеріал | Polyester taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 208 см |
| Наповнювач | Slumberloft |
| Розмір в упакованому вигляді | 24 х 46 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 2 464 ₴





