-30%

Спальний мішок Kelty Tuck 20 Regular з утеплювачем ThermaPro™ для комфорту до -7°C, 3-сезонний, кокон, 183 см
- В наявності
- Код: 4-35411720-RR
5 400 ₴
3 780 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Kelty Tuck 20 Regular
Kelty Tuck 20 Regular – теплий спальний мішок стандартного розміру. Компактний у складеному вигляді та просторий всередині. Внутрішній об'єм став на 1.5 см більшим, щоб забезпечити комфортний сон у будь-якому положенні. Модель з теплим наповнювачем ThermaPro™ Ultra Synthetic підходить для використання протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Температура межі комфорту: 20° F / -7° C
- Підходить для людей з ростом до 183 см
- Наповнювач ThermaPro™ Ultra Synthetic зберігає тепло, легко стискається та зберігає свої властивості протягом кількох років активного використання
- Форма спального мішка у вигляді кокона
- Стегнена конструкція гарантує тепло та довговічність
- Двостороння застібка-блискавка з функцією Comfort-Tuck для терморегуляції в області ніг
- Лента проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
- Утеплений капюшон з регулюванням та коміром
- Додатковий простір для ступнів забезпечує їх природне положення під час сну
- Внутрішній кишеня для телефону/плеєра
- Чохол для транспортування
Докладні технічні дані
- Вага: 1.66 кг
- Вага наповнювача: 1.16 кг
- Зовнішній матеріал: 75D Polyester Taffeta
- Внутрішній матеріал: 75D Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спального мішка: 183 см
- Наповнювач: ThermaPro™ Ultra Synthetic Insulation
- Розмір в упакованому вигляді: 22 х 38 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -7 °C limit
- Тип спального мішка: Кокон
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1.66 кг |
| Вага наповнювача | 1.16 кг |
| Зовнішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | ThermaPro™ Ultra Synthetic Insulation |
| Розмір в упакованому вигляді | 22 х 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 3 780 ₴





