
Ніж SOG Trident FX Blackout, туристичний з фіксованим лезом, 127 г, Tanto
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 17-12-01-57
4 930 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Trident FX Blackout/Straight Edge
Створений у традиціях важких ножів з фіксованим лезвием SOG для професійних користувачів, Trident FX розширює межі можливостей, але не ваги. Важачи не більше 127 г, Trident FX - це зважене поєднання сили та спритності, що дозволяє вам рухатися швидко, коли це важливіше за все. Він постачається з модернізованим чохлом.
Особливості
- Двосторонній чохол, надає декілька варіантів кріплення та має систему регулювання натягу.
- Нержавіюча сталь із середнім вмістом вуглецю, також відома як 4116. Подібна 420HC з хорошою стійкістю до корозії, міцністю, гостротою і збереженням країв.
- Рукоятка GRN має всенаправлену текстуру, яка дозволяє працювати в рукавичках або без них практично в будь-яких умовах.
- Trident FX - це легкий танто, розроблений для легкого носіння, інтенсивного використання та швидкої реакції.
Характеристики
- Загальна довжина: 23.88 см
- Вага: 127.58 г
- Довжина леза: 10.67 см
- Тип ріжучої кромки: Straight Edge
- Тип леза: CRYO 4116
- Форма леза: Tanto
- Матеріал рукоятки: GRN
- Довжина ножа: 238 мм
- Довжина рукоятки: 138 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: З фіксованим клинком
- Матеріал леза: 4117 Krupp
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 238 мм |
| Довжина рукоятки | 138 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 4117 Krupp |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 930 ₴








