
Ніж SOG Trident FX Blackout, туристичний, фіксоване лезо, 127 г, Tanto, зазубрений
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 17-12-02-57
4 930 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Trident FX Blackout/Частково зазубрений
Створений в традиціях важких ножів з фіксованим лезом SOG для професійних користувачів, Trident FX розширює межі можливостей, але не ваги. При вазі не більше 127 г Trident FX – це розмірене поєднання сили і спритності, що дозволяє вам рухатися швидко, коли це важливо. Він постачається з модернізованим чохлом.
Особливості
- Двосторонній чохол, пропонує кілька варіантів кріплення і має систему регулювання натягу.
- Нержавіюча сталь зі середнім вмістом вуглецю, також відома як 4116. Подібна 420HC з хорошою стійкістю до корозії, міцністю, гостротою і збереженням країв.
- Рукоятка GRN має всенаправлену текстуру, яка дозволяє працювати в рукавицях або без них практично в будь-яких умовах.
- Trident FX – це легкий танто, розроблений для легкого носіння, інтенсивного використання і швидкої реакції.
Характеристики
- Загальна довжина: 23.88 см
- Вага: 127.58 г
- Довжина леза: 10.67 см
- Тип краю: Зазубрений
- Тип леза: CRYO 4116
- Форма леза: Tanto
- Матеріал ручки: GRN
- Довжина ножа: 238 мм
- Довжина рукоятки: 138 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Тип: З фіксованим клинком
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 238 мм |
| Довжина рукоятки | 138 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 4116 Krupp |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 930 ₴







