
Велозамок Gartex S2 D з ланцюгом 8мм, довжина 150см, надійний захист від крадіжки
- В наявності
- Код: 1-S2-1500-003 з ланкою
1 534 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Велозамок Gartex S2 D ланцюг 8мм тип замка 003 з ланкою, 150см
Велозамок Gartex S2 з ланкою 150см 003 - надійна протиугонна ланцюг від українського виробника. Основою велозамка Gartex S2 D є високоміцна ланцюг квадратного перерізу з титановмісного сплаву підвищеної твердісті товщиною 8 мм. Ланка ланцюга має квадратний переріз 8x8 мм, що значно ускладнює перекушування, на відміну від звичайного круглого перерізу. В комплект входить замок Gartex 003, спроектований таким чином, що дужку замка неможливо підійти і перекусити її трубозгином. Ключ із замка можна витягти тільки коли він в закритому стані, тобто не можна защелкнути ланцюг у замок, при цьому випадково забувши його закрити. М’який поліестеровий чохол, міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища, надійно захистить велосипед від подряпин.
Ключові характеристики
- Високоміцна ланцюг квадратного перерізу з титановмісного сплаву підвищеної твердісті
- Замок спеціальної конструкції, що виключає перекушування та збивання
- Поліестеровий чохол - міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища
- Якість європейського рівня за українською ціною
Подробиці технічних даних
- Товщина ланцюга - 8 мм
- Довжина ланцюга - 150 см
- Вага ланцюга - 1,53 кг
- Клас захисту - 7
- В комплекті 3 ключі
- Колір - Сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,53 кг |
| Діаметр ланки ланцюга | 8 мм |
| Довжина ланцюга | 150 см |
| Довжина замку | ~ 1,5 м |
| Механізм закривання | Під ключ |
| Тип замку | Ланцюг |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 534 ₴

