
Велозамок Gartex S2 D 003 з ланцюгом 8 мм та поліестеровим чохлом, захист 7
- В наявності
- Код: 1-S2-ХХ-003
1 029 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Велозамок Gartex S2 D ланцюг 8мм тип замка 003
Велозамок Gartex S2 D 003 - надійний протиугонний ланцюг від українського виробника. Усі вироби торгової марки Gartex - продукт кропіткої праці команди інженерів над кожним елементом протиугонного ланцюга, а десятки проведених годин випробувань гарантують надійність та якість для збереження вашого майна.
Ключові характеристики
- Товщина ланцюга - 8 мм
- Довжина ланцюга - 80, 100, 120, 150, 200 см
- Вага ланцюга - 1,53 кг
- Клас захисту - 7
- В комплекті 3 ключі
- Колір - Сріблястий
Докладні технічні дані
Основу велозамка Gartex S2 D складає високоміцний ланцюг квадратного перерізу з титановмісного сплаву підвищеної твердості товщиною 8 мм. Ланка ланцюга має квадратне переріз 8x8 мм, що значно ускладнює перекушування, на відміну від звичайного круглого перерізу. В комплекті є замок Gartex 003, спроектований таким чином, що до дужки замка неможливо добратися і перекусити її болторізом. Ключ з замка можна витягти тільки коли він у закритому стані, тобто не можна заскочити ланцюг у замок, при цьому випадково забувши його закрити. М’який поліестеровий чохол, міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища, надійно захистить велосипед від подряпин.
Особливості
- Високоміцний ланцюг квадратного перерізу з титановмісного сплаву підвищеної твердості
- Замок спеціальної конструкції, що виключає перекушування і збиття
- Поліестеровий чохол - міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища
- Якість європейського рівня за українською ціною
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartex |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 1,53 кг |
| Діаметр ланки ланцюга | 8 мм |
| Довжина ланцюга | 80, 100, 120, 150, 200 см |
| Тип замку | Ланцюг |
| Довжина замку | ~ 2м |
| Механізм закривання | Під ключ |
- Ціна: 1 029 ₴

