
Зимовий спальний мішок Pinguin Topas CCS 175 сірий, трисезонний, -7°C, компактний
- В наявності
- Код: 1-PNG 231885
6 497 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Topas CCS 175 сірий
Зимовий спальний мішок Pinguin Topas стане відмінним вибором для тих, хто любить спати на природі і часто, для тих, хто не проти дощів вночі і не турбується про несприятливі прогнози погоди. Трисезонний спальний мішок Pinguin Topas з температурною комфортністю -7 °C дозволить вам використовувати його протягом більшої частини року. Синтетичний двошаровий наповнювач B Micro гіпоалергенний в порівнянні з пером, також він не боїться води.
Особливості
- Легкий трисезонний спальний мішок
- Компресійний чохол в комплекті
- Оригінальна фурнітура та блискавки YKK
- Компактні розміри
Характеристики
Загальна інформація
- Вага: 1450 г
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (B Micro)
- Щільність наповнювача: B Micro 200 г/м²
- Зовнішній матеріал: надлегкий нейлон DWR
- Вкладка: поліестер мікро
- Довжина: 175 см
- Ширина (в плечах/в ногах): 82/55 см
- Розмір в упаковці: Ø21 х 41/27 см
- Застібка з лівим/правим спальником: так
- Форма: кокон
- Сезон: осінь, зима, весна
Температурні характеристики
- Тепловий комфорт для жінок: не нижче -1 °C
- Тепловий комфорт для чоловіків: -7 °C
- Екстремальна температура: -25 °C
Додаткова інформація
- Колір: Сірий
- Вага спальника: 1,0 - 1,5 кг
- Зовнішній шар: нейлон DWR
- Внутрішній шар: поліестер мікро
- Довжина спальника (зріст): 195 см (175 см)
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від -4 до -9
- Упакований розмір: Ø21 х 41/27 см
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -1 °C |
| Extreme Temperature | -25 °C |
| Limit Temperature | -7 °C |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | nylon DWR |
| Внутрішній шар | поліестер мікро |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | B Micro |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | Ø21 х 41/27 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 497 ₴



