
Петля самостраховки Petzl Anneau 60 см жовта, міцність 22 кН, CE/UIAA
- В наявності
- Код: 8-C40A60
352 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля самостраховка Anneau 60см жовта
Петля Petzl Anneau жовта C40A 60 – це міцна модель (22 кН), виготовлена з поліестеру, який витримує величезні навантаження. Петля Anneau призначена для організації точок страхування та страхувальних станцій, а також для того, щоб подовжити точку страхування. Надійність і висока якість виконання цього пристрою підтверджуються сертифікатами CE / UIAA.
Ключові характеристики
- Бренд: Petzl
- Вага: 0.1 кг
- Вид альпінізму: спорт-промальп
- Вік: дорослий
- Для кого: унісекс
- Категорія: Петлі і самостраховки
- Код постачальника: C40A 60
- Матеріал: Нейлон
- Модифікації: 60 см
- Міцність max / min, кН: 22
- Сертифікація: CE, UIAA
- Колір: Жовтий
- Штрих-код товару: 2000043686016
Докладні технічні дані
Петля Anneau поєднує в собі надійність і практичність, забезпечуючи безпеку під час активного відпочинку на висоті.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Petzl |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид альпінізму | спорт-промальп |
| Вік | дорослий |
| Для кого | унісекс |
| Категорія | Петлі та самостраховки |
| Код постачальника | C40A 60 |
| Матеріал | Нейлон |
| Модифікації | 60 см |
| Петлі, самострахівки | петли |
| Міцність max/min, кН | 22 |
| Сертифікація | CE, UIAA |
| Колір | Жовтий |
| Штрих код товара | 2000043686016 |
- Ціна: 352 ₴





