
Петля Petzl Anneau 150 см (Червоний) для альпінізму, міцність 22 кН
- В наявності
- Код: 8-C40A150
563,20 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля Anneau 150 см червона
Петля Petzl Anneau - це дуже міцна модель, виготовлена з поліестеру, який витримує навантаження до 22 кН. Представлена петля використовується для організації точок страхування та страхувальних станцій, а також для подовження точки страхування. Надійність і висока якість виконання цього пристрою підтверджуються сертифікатами CE та UIAA. Модель Anneau виготовляється в різних розмірах, кожен з яких має власний колір.
Ключові характеристики
- Бренд: Petzl
- Вага: 0.135 кг
- Вид альпінізму: спорт-промальп
- Вік: дорослий
- Для кого: унісекс
- Категорія: Петлі та самостраховки
- Код постачальника: C40A 150
- Матеріал: Нейлон
- Модифікації: 150 см
- Петлі, самостраховки: петлі
- Міцність max / min, кН: 22
- Сертифікація: CE, UIAA
- Колір: Червоний
- Штрих-код товару: 2000062644011
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Petzl |
| Вага | 0.135 кг |
| Вид альпінізму | спорт-промальп |
| Вік | дорослий |
| Для кого | унісекс |
| Категорія | Петлі та самостраховки |
| Код постачальника | C40A 150 |
| Матеріал | Нейлон |
| Модифікації | 150 см |
| Петлі, самострахівки | петли |
| Міцність max/min, кН | 22 |
| Сертифікація | CE, UIAA |
| Колір | Червоний |
| Штрих код товара | 2000062644011 |
- Ціна: 563,20 ₴



