
Аптечка першої допомоги Lifesystems Waterproof для водних видів спорту, 32 компоненти
- Немає в наявності
- Код: 1-2020
2 394 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апт
ечка Lifesystems Водонепроникна аптечка першої допомогиВодонепроникна аптечка першої допомоги – аптечка для надання допомоги при травмах, які можуть статися під час занять водними видами спорту. Ідеально підходить для використання під час катання на байдарках, каное, рафтах і катамаранах, знадобиться яхтсменам та любителям кайтсерфінгу.
Особливості
- водонепроникний чохол із системою закриття Roll Top
- внутрішня сумка з системою QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту
- містить 32 компоненти
Характеристики
Загальні дані
- Вага: 500 г
- Розмір: 330 x 160 x 80 мм
Вміст аптечки
- 1 х посібник по наданню першої допомоги
- 1 х дихальний клапан для штучної вентиляції легень
- 1 х перев'язувальний бінт 7,5 см x 5 м
- 1 х еластичний бінт 5 см x 4,5 м
- 5 х марлевих тампонів 5 x 5 см
- 1 х трикутна ситцева пов'язка 90 x 127 см
- 3 х блістерних пластирів
- 1 х мікропористий дихаючий пластир 1,25 см x 5 м
- 1 х гель від опіків 3,5 г
- 6 х антисептичних серветок
- 2 х вінілових рукавичок
- 1 х термометр
- 1 х пінцет
- 1 х ножиці з лезом 5,5 см
- 6 х шпильок
- 1 х набір пластирів різних розмірів
- 2 x пов'язки з низьким рівнем прилягання 5 x 5 см
- 1 х пластир 12 x 12 см
- 1 х невелика смужка гіпсової тканини 4 см x 1 м
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальні |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аптечки | Бинт марлевий;Лейкопластир;Рукавички медичні;Ножиці;Булавка англійська; |
- Ціна: 2 394 ₴



