
Аптечка для першої допомоги Lifesystems Adventurer, 36 предметів, водонепроникна, для походів
- Немає в наявності
- Код: 1-1030
1 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апт
ечка Lifesystems Adventurer First Aid KitLifesystems Adventurer First Aid Kit — велика аптечка з медикаментами для надання першої допомоги під час туристичного походу. Набір містить усе необхідне для дезінфекції ран та надання першої допомоги при опіках, порізах, подряпинах, пухирях або інших незначних травмах. Ідеально підходить як групова похідна аптечка.
Особливості
- QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту.
- Водонепроникна блискавка по периметру аптечки.
Зміст
- 1 х посібник з надання першої допомоги
- 1 х перев’язувальний бинт 7,5 х 5 м
- 1 х еластичний бинт 5 см х 4,5 м
- 1 х трикутна ситцева пов'язка 90 х 127 см
- 5 х марлеві тампони 5 х 5 см
- 1 х пластир 12 х 12 см
- 2 х пластирі 5 х 5 см
- 2 х блістерні пластирі
- 1 х мікропористий дихаючий пластир 1,25 х 5 м
- 3 х пластирі для стягування країв рани без накладення швів
- 6 х антисептичні серветки
- 1 х гель від опіків 3,5 г
- 2 х рукавички
- 1 х пінцет
- 6 х англійські булавки
- 1 х ножиці з лезом 5,5 см
- 1 х набір пластирів різних розмірів
Характеристики
- Кількість предметів: 36 шт.
- Вага: 330 г
- Розміри: 150 x 130 x 80 мм
- Колір: Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальні |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аптечки | Бинт марлевий;Лейкопластир;Булавка англійська;Довідник;Рукавички медичні; |
- Ціна: 1 764 ₴


