
Інтегрована система приготування їжі Jetboil MiniMo 1л з п'єзопіджигом і регулятором полум'я
- Немає в наявності
- Код: 1-JB MNMSS-EU
7 650 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Інтегрована система приготування їжі Jetboil MiniMo Cooking System об'ємом 1 л
Інтегрована система приготування їжі Jetboil MiniMo Cooking System об'ємом 1 л є повноцінним комплектом для туристичної кухні. Якщо ви любите готувати і смачно поїсти в похідних умовах з мінімумом витрат часу і зусиль, MiniMo cooking system - це те, що вам потрібно. По суті, це невеликий котелок з теплообмінником і пальником (Jetboil MiniMo stove), завдяки якому можна швидко закип'ятити воду і приготувати їжу. Дана модель оснащена новим інноваційним, унікальним на ринку, патентованим регулятором полум'я. Незважаючи на літровий об'єм, каструлю можна використовувати не тільки як котелок, але й як миску для прийому їжі, і чашку для пиття.
Ключові особливості
- Призначення: велосипедні, водні та пішохідні походи
- Компактно складається за принципом "матрьошки"
- Низькі стінки каструлі для зручності приготування і прийому їжі
- Мірна шкала всередині каструлі і на пластиковій нижній кришці
- В верхній кришці передбачена поїлка
- Металеві ручки, складні
- Тип підпалу: кнопковий пьезопідпал
- Плавна регулювання подачі пального
- Сумісна з перехідником-опорою для каструль і сковорідок Jetboil Pot Support, а також з каструлею FluxRing, сковородою, кавовим пресом Grande і підвісним набором
- В комплект входить: каструля з кришкою, пальник і підставка під балон
- Балон не входить в комплект і купується окремо
Технічні характеристики
- Вага: 415 грам
- Потужність: 1750 Вт
- Об'єм: 1 літр
- Час кип'ятіння 0,5 л води: 2 хвилини 15 секунд
- Витрата газу: 12 л води на 100 г балона Jetboil Jetpower
- Розмір: 127 мм x 152 мм
- Пьезопідпал: є
- Регулятор тиску: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jetboil |
| Користувацькі характеристики | |
| Час закипання 1л води | 2 хвилини 15 секунд |
| Діаметр конфорки | 13 см |
| Конструкція пальника | Система для приготування |
| Максимальна витрата газу | 100 г балон газу Jetpower на 12 л |
| Потужність | 1750 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 1-1,99 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 127 мм x 152 мм |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 7 650 ₴






