-30%

Палатка Sierra Designs Convert 2, всесезонна, 2-місна, легка, з тамбуром, синьо-жовта
- В наявності
- Код: 4-40147118
26 100 ₴
18 270 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs палатка Convert 2 синьо-жовта
Sierra Designs Convert 2 – всесезонна двомісна палатка з об'ємним внутрішнім простором і просторий тамбуром з боковим входом. Повністю знімний тамбур допоможе зекономити вагу, якщо не потрібно місце для зберігання речей. Внутрішня частина палатки повністю виготовлена з тканини, що забезпечує комфортний внутрішній мікроклімат навіть у найхолодніші дні. При цьому Convert 2 – одна з найлегших 4-сезонних палаток на ринку.
Ключові характеристики
- Вільно стояча конструкція
- Збільшений внутрішній простір
- Один великий вхід і один тамбур
- Знімний просторий тамбур з боковим входом – легко вмістить всі речі та слугуватиме кухнею в негоду
- Конструкція каркаса з трьох з'єднаних дуг, окремої середньої дуги та додаткової дуги для тамбура
- Легкі та міцні дуги Yunan UL Aluminum
- Секції дуг зменшеного розміру – для більш компактної упаковки
- Снігозахисна спідниця по периметру тамбура
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Burrito Bag – компактний компресійний чохол для палатки
Докладні технічні дані
- Вага: 2.6 кг
- Водостійкість дна: 2000 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 124 см
- Довжина: 213 см
- Ширина: 140 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тента: Поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 124 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 140 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 18 270 ₴










