
Ніж-брелок SOG Keytron KT1001-CP з відкривачкою для пляшок, сірий, 150 мм
- В наявності
- Код: 3-729857007993
1 290 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж-брелок SOG Keytron (KT1001-CP)
Ніж-брелок SOG Keytron — це складаний ніж, який підходить до всього, що є на вашому брелоку! Він має лезо на тонкій легкій ручці, а також постачається з відкривачкою для пляшок і власним брелоком, який відкривається за допомогою простої застібки. З KeyTron у вас буде такий же зручний кишеньковий ніж, як і ключі від автомобіля.
Особливості SOG Keytron
- Універсальний ніж для ключів з вбудованим відкривачем для пляшок
- Безпечне кільце для ключів
- Механізм розблокування з 1 кнопкою
- Технологія блокування надійно утримує лезо відкритим під час виконання завдань
Характеристики брелока Keytron
Технічні дані:
- Загальна довжина: 150 мм
- Довжина рукоятки: 99 мм
- Довжина клинка: 51 мм
- Товщина клинка: 2 мм
- Тип ріжучої кромки: Пряма
- Тип заточки: Clip Point
- Матеріал клинка: 5Cr15MoV
- Твердість клинка: HRC 54-56
- Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
- Замок: Back Lock
- Вага: 37 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 37 г |
| Довжина ножа | 51 мм |
| Довжина рукоятки | 99 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Відкривачка для пляшок |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 37 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 51 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 1 290 ₴






