
Складний ніж SOG Centi II, нержавіюча сталь, 2,1" лезо, компактний і універсальний
- Немає в наявності
- Код: 3-729857007030
807 ₴
Маленький і універсальний кишеньковий складаний ніж SOG Centi II (CE1012-CP)
Складаний ніж SOG Centi II — це маленький і універсальний кишеньковий ніж, виготовлений з якісної нержавіючої сталі, який можна носити на кільці для ключів або ховати в кишені. Він створений для того, щоб носити його куди завгодно, і легко вміщується на будь-якому брелоку або шнурку.
Особливості ножа Centi II
Centi II має дизайн з замком і 2,1-дюймове лезо з нержавіючої сталі в простому дизайні. Цей мініатюрний інструмент тонший за більшість автомобільних ключів, але достатньо міцний для легких завдань різання. Повністю виготовлена з нержавіючої сталі конструкція робить цей інструмент надійним. Тримайте його при собі завжди, і ви побачите, що він стане у нагоді для швидких повсякденних завдань.
Характеристики SOG Centi II
- Закрита довжина: 7,37 см
- Вага: 36,86 г
- Довжина леза: 5,33 см
- Механізм блокування: Lockback
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Нержавіюча сталь
- Форма леза: Пряма
- Твердість: Rc. 50-52
- Матеріал: Нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 36.86 г |
| Довжина ножа | 7.37 мм |
| Довжина у складеному стані | 7.37 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 36.86 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 5.33 мм |
- Ціна: 807 ₴







