
Складаний ніж SOG Aegis FLK, нержавіюча сталь, кліпса, 20 см, туристичний
- Немає в наявності
- Код: 3-729857009102
1 997 ₴
Складаний ніж SOG Aegis FLK (14-41-02-42)
Складаний ніж SOG Aegis FLK — ідеальний складаний ніж початкового рівня, створений для довговічності. Міцна, цілометалева конструкція, затискач для глибоких кишень і ручка для плавного та швидкого відкривання роблять його відмінним вибором для повсякденного використання.
Особливості SOG Aegis FLK
Цей ніж або його версії були одними з найпопулярніших ножів в історії компанії. Повністю металева конструкція означає, що цей ніж стане вашим партнером на багато років. Просто клацніть, і цей ніж відкривається.
Характеристики ножа Aegis FLK
- Загальна довжина: 20,32 см
- Закрита довжина: 11,68 см
- Вага: 147,42 г
- Довжина леза: 8,64 см
- Товщина леза: 0,28 см
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Нержавіюча сталь 8Cr13MoV
- Форма леза: Clip Point
- Твердість: Rc. 58-60
- Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
Ви можете купити складаний ніж SOG Aegis FLK за доступною ціною та з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. Виникли питання щодо товару? Дзвоніть нам: 093 616-44-41, 066-019-47-77. Будемо раді надати консультацію та допомогти вибрати найбільш підходящий товар, який вирішить саме ваші завдання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 147.42 г |
| Довжина ножа | 20.32 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.68 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 147.42 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.64 мм |
| Товщина леза | 0.28 мм |
- Ціна: 1 997 ₴








