
Складаний ніж SOG Kiku XR, сталь CTS-XHP, довжина клинка 7,7 см, чорний
- В наявності
- Код: 3-729857010061
12 860 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Складаний ніж SOG Kiku XR (12-27-02-57)
Складаний ніж SOG Kiku XR — це новий складаний ніж від SOG, який відразу заявляє про себе як про потужну новинку. Високопродуктивний клинок підходить практично для будь-яких завдань, а рукоятка з мікарти забезпечує надійний захват. SOG вміло поєднує форму та функціональність, і Kiku XR — цьому підтвердження, це надійне рішення для завдань, що вимагають швидко відкриваючогося, супер гострого ножа.
Особливості ножа Kiku XR
- Виконаний з CTS-XHP — американська порошкова сталь з високою зносостійкістю та твердістю до 64HRС.
- Рукоятка з мікарти — міцний, не вбираючий ні воду, ні запахи, тактильний та високо декоративний матеріал.
- Текстоліт добре витримує значні перепади температури.
Характеристики SOG Kiku XR
- Довжина клинка: 7,7 см
- Довжина в складеному вигляді: 10,9 см
- Товщина клинка: 3,8 мм
- Сталь клинка: CTS XHP
- Покриття: Titanium Nitride
- Твердість сталі: 61-63 HRC
- Матеріал рукоятки: Linen Micarta
- Механізм відкриття: XR Lock, Thumb Hole, Kick
- Форма леза: Tanto
- Вага: 159 г
- Колір: Чорний
- Тип: Складаний ніж
Ви можете придбати складаний ніж SOG Kiku XR за доступною ціною та з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. Виникли питання щодо товару? Дзвоніть нам: 093 616-44-41, 066-019-47-77. Будемо раді надати консультацію і допомогти вибрати найбільш підходящий товар, який вирішить ваші завдання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 159 г |
| Довжина ножа | 7.7 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.9 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 159 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7.7 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
- Ціна: 12 860 ₴










