
Ніж SOG Gambit 7Cr17MoV з фіксованим лезом та чохлом, 18,54 см
- Немає в наявності
- Код: 3-729857004336
1 913 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Gambit, Satin (SOG GB1001-CP)
Кераміт SOG Gambit – ніж з фіксованим лезом, який ідеально підходить для виконання найрізноманітніших завдань, включаючи тактичні. Цей ніж забезпечує надійність і зручність у використанні.
Ключові характеристики
- Повна довжина: 18,54 см
- Довжина леза: 6,55 см
- Вага: 79 г
- Матеріал леза: 7Cr17MoV
- Матеріал рукоятки: Склонаповнене нейлонове волокно
- Покриття: Полірований сатин
- Механізм блокування: AT-XR
- Чохол у комплекті: так
- Матеріал чохла: Жорсткий литий нейлон
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Пряме
- Тип заточування: Sheepsfoot
Докладні технічні дані
- Тип: Ненадувний ніж
- Загальна довжина, мм: 185
- Довжина рукоятки, мм: 120
- Довжина леза, мм: 65
- Товщина леза, мм: 3
- Твердість леза, HRC: 54-58
- Колір леза: Світлий
- Замок: Ні
- Кліпса: Ні
- Вага, г: 79
- Колір: Сатин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 79 г |
| Довжина ножа | 185 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 79 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Жорсткий литий нейлон |
- Ціна: 1 913 ₴










