
Складаний ніж SOG Flash AT, 3,5" лезо D2, напівзубчасте, Civic Cyan MK3
- В наявності
- Код: 3-729857010986
5 340 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Flash AT, Civic Cyan MK3//Частково зазубрений (SOG 11-18-04-57)
Складаний ніж SOG Flash AT розроблений для повсякденних користувачів і відрізняється швидким відкриттям за допомогою інноваційного двостороннього замка AT-XR від SOG. Він має обтічну ергономічну конструкцію ручки для покращеного захоплення і комфорту.
Особливості ножа Flash AT
Flash AT компактний і зручний у переносці, оснащений високофункціональним 3,5-дюймовим клинком з нержавіючої сталі D2, підданим кріогенній термообробці. Його потужний механізм блокування XR також має надійну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
Характеристики ножа Flash AT
- Довжина клинка - 8,8 см;
- Довжина в складеному вигляді: 11,9 см;
- Повна довжина: 21 см;
- Товщина клинка - 3 мм;
- Матеріал рукояті - GRN;
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud;
- Механізм блокування: AT-XR;
- Форма леза: Частково зазубрений;
- Твердість клинка, HRC 58-60;
- Покриття клинка Titanium Nitride;
- Вага: 127 г;
- Матеріал клинка: Сталь клинка Cryo D2;
- Колір: Civic Cyan MK3//Частково зазубрений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 127 г |
| Довжина ножа | 21 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.9 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.8 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 5 340 ₴










