
Ніж складний SOG Escape FL, кишеньковий, нержавіюча сталь, 7,6 см, Frame Lock
- В наявності
- Код: 3-729857009096
1 557 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Escape FL, Карбон/Графіт ( SOG 14-52-01-57)
Складаний ніж Escape FL бренду SOG — це невеликий кишеньковий ніж-складник з клинком профілю sheepfoot, виготовленим зі сталі з високою корозійною стійкістю, що має властивість тривалого утримання леза гострим. Рукоять повністю виконана з відшліфованої нержавіючої сталі, має ергономічну форму та оснащена широкою сталевою двосторонньою кліпсою.
Особливості ножа Escape FL
- Розкривається однією рукою за допомогою характерного отвору у підставі;
- Тип замка для фіксації леза - Frame Lock;
- Рукоять з нержавіючої сталі з рельєфною поверхнею;
- Двостороння кліпса глибокого носіння з боку торця рукоятки.
Характеристики SOG Escape FL
- Вага: 150 г;
- Загальна довжина: 18,4 см;
- Довжина клинка: 7,6 см;
- Товщина обуха: 3,3 мм;
- Матеріал клинка: 8Cr13MoV;
- Твердість клинка: 58-60 HRC;
- Тип обробки клинка: Satin;
- Матеріал рукояті: нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина ножа | 18.4 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7.6 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
- Ціна: 1 557 ₴








