
Ніж SOG SEAL FX, полусеррейторний, сталь S35VN, чорний, 234 мм
- В наявності
- Код: 3-729857010030
14 151 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL FX, Чорний (SOG 17-21-01-57)
Ніж з полусеррейторним лезом SEAL FX бренду SOG - це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний та міцний інструмент. З фіксованим полусеррейторним лезом з стали S35VN та рукояткою з нейлону, армованого скловолокном, цей ніж пропонує відмінне поєднання міцності та зручності в користуванні.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 234 мм
- Довжина леза: 110 мм
- Вага: 204 г
- Товщина леза: 4,8 мм
- Тип леза: сталь CPM S35VN
- Твердість: Rc. 58-60
- Матеріал піхви: Кайдекс
Докладні технічні дані
- Тип: Непересувний ніж
- Довжина рукоятки, мм: 124
- Тип ріжучої кромки: Полу-серрейторна
- Тип заточки: Clip Point
- Покриття клинка: Cerakote
- Колір клинка: Темний
- Матеріал рукоятки: Нейлон, армований скловолокном
- Замок: Немає
- Кліпса: Немає
- Ніжки/Чохол: Є
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 204 г |
| Довжина ножа | 234 мм |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 204 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Кайдекс |
- Ціна: 14 151 ₴










