
Ніж SOG Pentagon FX Covert Blackout, фіксоване лезо 8,7 см, рукоятка G10
- Немає в наявності
- Код: 3-729857011525
10 625 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Pentagon FX Covert, Blackout (SOG 17-61-03-57)
Ніж Pentagon FX Covert бренду SOG - це ніж з фіксованим обоюдостороннім лезом і міцними піхвами. Його родзинка - знімні накладки рукояті, без яких ніж стає легшим і займає менше місця.
Особливості ножа Pentagon FX
- Лезо пряме фіксоване;
- Рукоятка неслизька, рельєфна;
- В комплекті чохол з матеріалу GRN з міцною знімною кліпсою.
Характеристики SOG Pentagon FX Covert
Основні характеристики
- Вага: 111 г;
- Довжина леза: 8,7 см;
- Товщина леза: 4,5 мм;
- Загальна довжина: 19,1 см;
- Тип сталі: CRYO CPM S35VN;
- Твердість: 58-61 HRC;
- Обробка: Black Titanium Nitride;
- Матеріал рукояті: G10.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 111 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 111 г |
| Довжина ножа | 19.1 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал піхов | Кордура |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.7 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
- Ціна: 10 625 ₴










