
Ніж SOG SEAL Pup (M37K) - Тактичний ніж з частково зазубреним лезом AUS-8, чорний
- В наявності
- Код: 3-729857991483
4 539 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ніж SOG SEAL Pup (M37K)
Ніж SOG SEAL Pup - це надійний інструмент, який поєднує в собі якість і функціональність. Як і його старший брат, SEAL Pup має частково зубчасте лезо з порошковим покриттям для низького відбиття та корозійної стійкості. Його легка рукоятка з посиленого скловолоконного нейлону (GRN) має рельєфний ромбовидний малюнок для надійного захвату в будь-яких умовах. Ніж зручно носити в тактичних жорстких нейлонових або ballistic ножнах на вибір.
Ключові характеристики
- Високоякісна японська нержавіюча сталь з хорошим балансом в’язкості та міцності, здатністю утримувати край і стійкістю до корозії.
- Пропонує переваги як прямих, так і зубчастих країв в одному лезі.
- Міцна армована скловолокном нейлонова рукоятка з рельєфним ромбовидним візерунком для надійного захвату незалежно від того, волога вона чи суха.
Характеристики SOG SEAL Pup
- Загальна довжина: 22,86 см
- Вага продукту: 153,09 г
- Довжина леза: 12,06 см
- Товщина леза: 0,48 см
- Тип краю: Частково зубчастий
- Тип леза: сталь AUS-8
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал рукоятки: Нейлон, армований скловолокном
- Твердості: Rc. 57-58
Ви можете купити ніж SOG SEAL Pup за доступною ціною з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. Виникли питання щодо товару? Дзвоніть нам: 093 616-44-41, 066-019-47-77. Будемо раді надати консультацію та допомогти обрати найбільш підходящий товар, який вирішить саме ваші задачі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 153.09 г |
| Довжина ножа | 22.86 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153.09 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 12.06 мм |
| Товщина леза | 0.48 мм |
- Ціна: 4 539 ₴







