
Складний ніж SOG Pentagon XR Black Out, 9,14 см, з замком XR для військових та туристів.
- В наявності
- Код: 3-729857010139
11 303 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний ніж SOG Pentagon XR, Black Out (SOG 12-61-01-57)
Складний ніж SOG Pentagon XR, розроблений для оборони, має 3,66-дюймову кріогенно-термічно оброблену нержавіючу сталь CTS XHP, широке лезо з остриєм списа та рукоятку G10 з високою міцністю. Замок XR від SOG дозволяє плавно відкривати одним рухом. Це наступний рівень вдосконалених можливостей кишенькових ножів, що підтверджується перевіреною родовідною історією Пентагона.
Особливості ножа SOG Pentagon XR
- Сталь з високою твердості, стійка до корозії, яка пройшла кріогенну термічну обробку відповідно до унікальних характеристик SOG.
- CTS XHP забезпечує ідеальне поєднання утримання країв та довговічності для інтенсивного використання з мінімальним обслуговуванням.
- XR Lock від SOG забезпечує плавне, контрольоване відкриття одним рухом за допомогою ножа, шпильки для великого пальця або утримання замка та витягування лезо.
- Забезпечує максимальну надійність вбудованої блокування леза в відкритому стані, здатне витримувати силу 1500 фунтів.
- Усі функції доступні будь-якою рукою, включаючи реверсивне кріплення для носіння лівою або правою рукою.
Характеристики SOG Pentagon XR
- Загальна довжина: 21,29 см
- Закрита довжина: 12,12 см
- Довжина леза: 9,14 см
- Вага: 138,92 г
- Тип леза: сталь CRYO CTS XHP
- Товщина леза: 0,30 см
- Матеріал рукоятки: G10
- Механізм відкриття: XR, заколка для великого пальця, удар
- Форма леза: Спир Пойнт
- Тип краю: Прямий
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 138.92 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 138.92 г |
| Довжина ножа | 21.29 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.12 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.14 мм |
| Товщина леза | 0.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піхов | G10 |
- Ціна: 11 303 ₴









