
Тримісна палатка Sea to Summit Telos TR3, двошарова, з високоефективною вентиляцією, зелена
- В наявності
- Код: 3-9327868146819
31 372 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет тримісний Telos TR3, Mesh Inner, Sil/PeU, Зелений від Sea to Summit
Тримісний намет Telos TR3 – це повнофункціональний надлегкий трисезонний намет, що поєднує в собі простір, комфорт, продуману вентиляцію та кілька режимів налаштування.
Ключові характеристики
- Сезонність: трисезонний
- Спальних місць: 3 особи
- Мін. вага (тент+намет+дуги): 1921 г
- Вага Тент+Дуги+Кілочки: 1583 г
- Вага в упаковці: 2118 г
- Упакований розмір: 15 х 15 х 49 см
- Розміри підлоги (Д x Ш, голова/ноги): 230 х 181/147 см
- Площа: 3,69 м²
- Тамбур: 2 м²
- Мінімальна висота: 128 см
- Використовувана висота: 134 см
- Кількість дверей: 2
- Кількість дуг: 1
- Матеріал і діаметри дуг: DAC Featherlite NSL 9.6mm; PF 9.5mm Анодований алюміній
- Матеріал внутрішнього намету: 15D Поліестер High-Airflow No-See-Um Mesh
- Матеріал дна: 20D Sil-PeU Покритий нейлон Ripstop
- Водостійкість дна: 2500 мм
- Матеріал тенту: 15D Sil-PeU Покритий нейлон Ripstop
- Водостійкість тенту: 1200 мм
- Може використовуватися з футпрінтом (не входить у комплект): так
- Надлегкий: так
- Тип дизайну: Самостійний
- Кілочки в комплекті: 8 шт.
Переваги намету Telos TR3
- Запатентована архітектура Tension Ridge Architecture забезпечує найкращу у своєму класі корисну площу, висоту і вентиляцію.
- Збільшене отвір Apex Vent ефективно відводить тепле повітря, запобігаючи накопиченню конденсату.
- Вентиляційні отвори Baseline і Apex працюють разом для створення відмінного повітряного потоку і легкого регулювання зсередини намету.
- З технологією Hangout тент можна встановити окремо і використовувати як укриття від сонця або дощу (потрібно пара туристичних палиць або набір стійок Telos Hangout Mode, продаються окремо).
- Система зберігання FairShare дозволяє рівномірно розподілити вагу між друзями або всередині вашого рюкзака.
- Світлова панель: чохол для дуг служить стелею розсіювача світла при використанні в поєднанні з налобним ліхтарем.
- Запатентовані та прості у використанні ніжки для дуг Quick Connect дозволяють прикріплювати і регулювати їх однією рукою.
- Максимальна універсальність з п’ятьма конфігураціями налаштування.
- Два великих тамбура забезпечують достатньо місця для зберігання спорядження і захищають його від негоди.
- Високі широкі двері забезпечують зручний доступ і великий вид на вулицю, що робить інтер'єр більш комфортним.
| Водостійкість | |
|---|---|
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 147 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 181 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 31 372 ₴










