
Одномісна палатка Sea to Summit Alto TR1 Plus з тамбуром, легка, 3-сезонна, зелена
- В наявності
- Код: 3-9327868140688
21 582 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет одномісний Alto TR1 Plus, Тканинний внутрішній, Sil/PeU, Зелений (ATS2039-02160402)
Одномісний півавтономний намет Sea to Summit Alto TR1 Plus – це надлегкий намет, що поєднує простір і комфорт, отримав титул найкращого у своєму класі для трисезонних походів. На відміну від Alto TR1, внутрішній намет повністю тканинний, за винятком вікон.
Ключові характеристики
- Сезонність: трисезонний
- Спальних місць: 1 особа
- Мін. вага (тент+намет+дуги): 1056 г
- Вага Тент+Дуги+Кілочки: 781 г
- Вага в упаковці: 1228 г
- Упакований розмір: 11 х 11 х 44 см
- Розміри дна (Д х Ш, голова/ноги): 215 х 107/60 см
- Площа: 1,81 м²
- Тамбур: 0,7 м²
- Мінімальна висота: 105 см
- Використовувана висота: 109 см
- Кількість дверей: 1
- Кількість дуг: 1
Докладні технічні дані
- Матеріал і діаметри дуг DAC: Featherlite NFL 8,7 мм, PF 9,5 мм і 9,8 мм з анодованого алюмінію
- Матеріал внутрішнього намету: 20D Нейлон Ріпстоп
- Матеріал дна: 20D Sil-PeU Покритий Нейлон Ріпстоп
- Водостійкість дна: 2500 мм
- Матеріал тенту: 15D Sil-PeU Покритий Нейлон Ріпстоп
- Водостійкість тенту: 1200 мм
- Надлегкий: так
- Тип дизайну: півавтономний
- Кілочки в комплекті: 9 шт.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 107 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 21 582 ₴










