
Органайзер Exped Clear Cube M для первой медицинской помощи, ультралегкий, прозрачный 3 л
- Нет в наличии
- Код: 2-018.0343
238 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Органайзер Exped Clear Cube First Aid M
Надлегкий и зручний органайзер для зберігання речей по наданню першої медичної допомоги. Прозорий, що дозволяє оглядати вміст, не розкриваючи його. Зручний в користуванні. Спаяна конструкція забезпечує надійний захист від впливу навколишнього середовища.
Особливості
- Ультралегкий
- Прозорий
- Доступ на блискавці
- Спаяна конструкція забезпечує надійний захист
Технічні характеристики
- Розмір: (M) 23 × 12 × 8 cm
- Вага: 31 г
- Об'єм: 3 л
- Матеріал: PU Polyether Film 30 D Ripstop polyester, TPU Film laminate, 10 000 mm water column, Oeko-Tex 100 certified.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exped |
| Высота | 8 мм |
| Глубина | 8 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 3 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Военные и МЧС |
| Ширина | 12 мм |
- Цена: 238 ₴

