
Портативна газова плита Pinguin Campout для цангових балонів 2200 Вт
- Немає в наявності
- Код: 1-PNG 676099
2 225 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Походна міні плитка туристична під газовий цанговий балон Pinguin Campout Portable Gas Stove
Портативна газова горілка Campout Portable Gas Stove - хороший вибір для тижневого кемпінгу, будь то з палаткою чи в трейлері. Завдяки розміру плити вона дуже стійка, а конфорка діаметром від 8 до 28 см легко справляється з великими каструлями з сімейних походних наборів. Просте та інтуїтивно зрозуміле управління також сприяє комфорту користувача.
Ключові характеристики
- Тип балона: цанговий (в комплект не входить)
- Вага в чохлі: 1700 г
- Вага без чохла: 1633 г
- Розмір горілки: 34 х 28 х 8,5 см
- Конструкція: Вільно стояча - балон всередині
- Матеріал: Сталь
- Паливо: Газ
- Попередній нагрів: Ні
- П'єзопідпал: Є
- Транспортна упаковка: Є
- Споживана потужність: 2200 Вт
- Запобіжник тиску: Є
Докладні технічні дані
- Номінальна потужність: 2200 Вт
- З'єднання балона: Цангове
- Стан: Нове
- Тип газу: Пропан/Бутан
- Тип обладнання: Плита
- Типи пального: Газ
- Конструкція горілки: Система для приготування
- Розмір: 34 х 28 х 8,5 см
- Тип з'єднання: Цангове
Ви підключаєте балон у резервуарі за допомогою важеля на передній панелі плити і регулюєте потік газу, повертаючи маховик. Крім того, при повному поверненні колесика спрацьовує вбудований п'єзопідпал, тому немає необхідності щоразу шукати сірники. Варка сумісна тільки з цанговими балонами 220 г. Він обладнаний плавким запобіжником, що відключає балон у випадку небезпеки. Було протестовано сумісність з газовими балончиками Pinguin Travel 220 г. Практичний чохол у вигляді коробки полегшить транспортування печі та захистить її від пошкоджень. Запасні балони не можна розміщувати в коробці поруч з плитою, але можна залишити один балон безпечно від'єднаним безпосередньо в плиті.
Особливості
- Стійка завдяки великому розміру
- Коробка для транспортування та зберігання
- Інтуїтивно зрозуміла конструкція
- Сумісна тільки з цанговими балонами 220 г
- Балон в комплект не входить (покупається окремо)
- Інструкція з експлуатації в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція пальника | Система для приготування |
| Потужність | 2200 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 2-2,99 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 34 х 28 х 8,5 см |
| Тип з'єднання | Цангові |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 2 225 ₴






