
Газова пальник Fire Maple Polaris 2500 Вт під різьбовий балон з перехідником, компактна для туризму та кемпінгу
- В наявності
- Код: 1-Polaris
2 156 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна туристична газова горілка під різьбовий балон з перехідником Fire Maple Polaris, 2500 Вт
Легка і компактна газова горілка Fire Maple Polaris потужністю 2500 Вт підійде для туристичних походів, може використовуватися в кемпінгу, коротких вихідних походах та автоподорожах. Без пьєзопідпалу розрахована на експлуатацію під різьбовий балон і може встановлюватися з перехідником на високий балон. Горілка має стійкість до заданого вогнища, що дозволяє використовувати її навіть в зимових походах. Горілка має невеликі розміри і компактно складається, вага всього 76 грамів.
Ключові характеристики
- Призначення: туризм, походи в гори, зимові походи, кемпінг, вихідні подорожі, автомобільні подорожі
- Дуже легка і маленька по розміру
- Компактно складається
- Стійка до задування вогнища
- Підходить для приготування їжі на 1-3 особи
- Використовується з різьбовим балоном
- З перехідником встановлюється на високий балон
- Довгий регулятор дозволяє точно регулювати потужність вогню навіть у рукавицях
- Має редуктор, який автоматично компенсує зменшення тиску газу в балоні під час роботи горілки
- Завдяки трьом складним опорам можна ставити на неї посудину діаметром до 15 см
- Зубці на ніжках-утримувачах
- Виконана з надійних матеріалів
- У комплекті є пластиковий чохол для транспортування
Докладні технічні дані
- Матеріал: сталь, алюміній, мідь
- Комплектація: пластиковий футляр
- Паливо: газ, epi-gas
- Пьєзопідпал: немає
- Потужність: 2500 Вт
- Розміри: 11.4х9.4 см
- Розміри в складеному стані: 4.9х8.2 см
- Вага: 76 г
- Номінальна потужність: 2500 Вт
- Пьєзорозпал: немає
- З’єднання балона: різьбове
- Стан: нове
- Тип балона: різьбовий
- Тип газу: пропан/бутан
- Тип обладнання: горілка
- Типи пального: газ
- Потужність горілки (кВт): 2-2,99
- Тип з’єднання: різьбове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2500 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 2-2,99 |
| Пьезопоподжиг | Немає |
| Розмір | 11.4х9.4 см |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 2 156 ₴





