
Велосипед 26" Giant STP Metallic Black, хардтейл з вилкою RockShox та 10 швидкостями
- Немає в наявності
- Код: 1-2104027116
54 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Велосипед 26" Giant STP Metallic Black
Велосипед Giant STP 26 - це хардтейл для молодих райдерів з легкою алюмінієвою рамою ALUXX-Grade. Тут встановлена якісна вилка RockShox Recon Silver RL з дистанційним блокуванням, яка добре поглинає удари та нерівності дороги. Колеса, обуті в гуму Maxxis Ardent, підходять як для їзди по місту, так і для пересіченої місцевості. Модель має 10-ступеневу трансмісію та оперативно реагуючі на команди райдера манетки від компанії Shimano.
Ключові характеристики
- Трейлова геометрія
- Легка, міцна та довговічна рама з подовженою верхньою трубою, більш жорстким заднім трикутником і злегка нахиленим кермом забезпечує впевнений і маневрений контроль на грунтових дорогах, трейлах або на міських вуличках.
- Швидка та чутлива: рама велосипеда спеціально розроблена для 26-дюймових коліс, низької позиції сидіння та більш високого переду для швидкості та впевненості управління.
- Максимальний контроль: потужні дискові гальма і вилка з ходом 110-120 мм та дистанційним блокуванням надають райдеру максимум контролю. Об'ємні покришки шириною 2.25” ідеально підходять для їзди в будь-яких умовах: по вулицях, трейлах або парках.
Технічні дані
- Рама: ALUXX-Grade Aluminum, горизонтальні дропаути, інтегрований натягувач ланцюга
- Вилка: RockShox Recon Silver RL, 15x110/120 мм, з дистанційним блокуванням
- Руль: Giant Sport, сплав, 31.8
- Винос: кований сплав, 0 градусів
- Підсідельний штир: сплав, двоболтовий, 30.9x350
- Седло: Giant Sport
- Педалі: платформи
- Перемикачі: Shimano
- Задня перекидка: Shimano Deore
- Гальма: Tektro HD-M275, гідравлічні дискові
- Гальмівні ручки: Tektro HD-M275
- Касета: Shimano CSM-4100, 11x46
- Ланцюг: KMC X10
- Шатуни: ковані з алюмінію, 30t
- Каретка: різьбова
- Обода: Giant 26", сплав, 28 мм внутрішня ширина
- Втулки: Giant Disc, 28h, QR, сплав, диск
- Спиці: нержавіюча сталь, 14g
- Покришки: Maxxis Ardent, 26x2.25
- Колір: Чорний
- Амортизація: Хардтейл (без заднього амортизатора)
- Тип гальма: Дискові гідравлічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giant |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вилка | RockShox Recon Silver RL, 15x110/120mm, with remote lockout |
| Втулки | Giant Disc, 28h, QR, alloy, disc |
| Винос | forged alloy, 0-degree |
| Діаметр коліс | 26 |
| Каретка | threaded |
| Касета | Shimano CSM-4100, 11x46 |
| К-ть швидкостей велосипеда | 10 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Giant 26", alloy, 28mm inner width |
| Педалі | platform |
| Підсідельний штир | alloy, two-bolt, 30.9x350 |
| Покришки | Maxxis Ardent, 26x2.25 |
| Рама | ALUXX-Grade Aluminum, horizontal dropouts, integrated chain tensioner |
| Кермо | Giant Sport alloy, 31.8 |
| Спиці | stainless, 14g |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Tektro HD-M275, hydraulic disc |
| Гальмівні ручки | Tektro HD-M275 |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Шатуни | alloy forged, 30t |
- Ціна: 54 600 ₴


