
Спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7C Long 198 см для літнього туризму, 100% нейлон, комфорт 11°C
- В наявності
- Код: 1-11391
11 856 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Therm-A-Rest Space Cowboy 7°C Long Celestial
Літній спальний мішок Therm-A-Rest Space Cowboy 7°C Long 198 см Celestial - висока міцність, приємний на дотик матеріал і максимальний комфорт. Ідеальний вибір для любителів пригод, які люблять спати на свіжому повітрі з видом на нічне небо.
Ключові характеристики
- Матеріал: 100% перероблений нейлон з сертифікацією GRS
- Обробка: водовідштовхувальна (DWR)
- Наповнювач: синтетичний утеплювач eraLoft™, що зберігає тепло навіть у вологих умовах
- Стратегічне розподіл утеплювача: 60% зверху та 40% знизу
- Молнія: надійна YKK® з захистом від заїдання
- Петля для кріплення ковдри або квілта
- Ремінці SynergyLink™ для кріплення спальника до килимка
- Комплектація: компресійний чохол та чохол для зберігання
Докладні технічні дані
- Утеплювач: eraLoft Polyester Hollow Fiber
- Вага наповнювача: 720 г
- Температура комфорту: 11°C
- Температура ліміту: 7°C
- Температура екстриму: -6°C
- Ростовка: 198 см
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Вага: 0,84 кг
- Ширина в плечах: 82,5 см
- Ширина в стегнах: 73,5 см
- Ширина в ногах: 65 см
- Сезонність: Літні
- Розмір у упаковці: 20 x 26 см
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 11°C |
| Extreme Temperature | -6°C |
| Limit Temperature | 7°C |
| Вага | 0,84кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | eraLoft Polyester Hollow Fiber |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | 20 x 26см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 11 856 ₴








